Vous n'êtes pas identifié(e).

#1 06-01-2019 20:59:41

Gornyniyme
Membre
Inscription : 29-12-2018
Messages : 844
Site Web

"я ти він вона дивитися онлайн"

"я ти він вона дивитися онлайн"

kKgtHFz.jpg
-
-
-
„Фільм Я, ти, він, вона (2019) онлайн дивитися“ 
«я ти він вона дивитися онлайн» 
„Фільм Я, ти, він, вона (2018) онлайн дивитися“ 

4ih6xYT.jpg

„Фільм Я, ти, він, вона (2018) онлайн дивитися“  Він повернувся у рідне місто після недовгої відсутності. Незабаром він виявив дивну річ: відірване людське вухо неподалік від будинку. Незадоволеною роботою місцевої поліції, разом з дочкою детектива він береться за власне розслідування .. Містичний детектив. Стрічка знята за однойменною книгою Джоан Ліндсі. Двоє морських піхотинців постали перед судом. Їх звинувачують в жорстокій розправі над своїм товаришем по службі. Обвинуваченим надано адвоката - молодого офіцера, який пишається тим, що всі в його роду служили у суді і обожнюють бейсбол. Але справа не проста, як могло здатися адвокату при першому розгляді. Відстояти імена підзахисних, боротися за справедливість - не найпростіше завдання для новачка. 1799. У місці під назвою Сонна Лощина відбуваються кілька вбивств, і Ікабот Крейн направлений туди для розслідування. Місцеві жителі стверджують, що вбивцею є вершник без голови. Виявляється, що всі жертви були обезголовлені. Крейн на власному досвіді переконується, що це чиста правда. За романом Бріджит О'Шоннессі звертається до детективне бюро Майлза Арчера та Сема Спейд для того, щоб простежити за деяким Ферсбі, який нібито втік з сестрою О'Шоннессі.|Той, хто чинить зло, завжди намагається приховати правду. Той, хто зі злом бореться, має вміти відрізняти правду від брехні, а добро від зла, випадковість від злого умислу. Така основа всіх детективів, кількість напрямів цього жанру з часів Едгара По та Конан Дойля значно збільшилася, проте наведений принцип чинний для всіх. Є детективи-загадки; класичний приклад це історії про пригоди отця Брауна: зло достатньо викрити і назвати за іменем. У Шерлока Холмса складніше: злочинцеві треба протиставити не лише логіку, а й застосувати силу. У американському "крутому" детективі, класиком якого був Реймонд Чандлер, інтелект детектива є додатком до силових методів досягнення справедливості. Детектив дає нам впевненість у невідворотності покарання зла, що інтелект, здатний до розвиненого логічного мислення, перемагає хирість і підступність. Що добро в поєднанні з мужністю та холоднокровністю сильніші за зло. Саме зараз, коли на вулицях стає все більш незатишно, все быльше зброї на руках, морально-етична планка стрімко падає, події з Лас-Вегаса взагалі вводять в ступор, отож психіка потребує захопливих історій, де герої яскраві, атмосфера тривожно-небезпечна, а справедливість врешті бере гору. 12.05.2008 Федеріко Ґарсія Лорка. 06.11.2007 Фіакк. Життя св. 06.11.2007 Ірландські монахи Середньовіччя. 06.11.2007 Седулій Скотт. Звіт про своє життя. 06.11.2007 Кольм Кілл. Прощання з батьківщиною. 06.11.2007 Сєрґєй Козлов. Ми будемо завжди, адже так? 06.11.2007 Сєрґєй Козлов. Їжачок у тумані. 06.11.2007 Чарльз Дікенз. Різдвяна пісня в прозі. 06.11.2007 Сєрґєй Козлов. А чи ми справді будемо завжди? 02.11.2007 Сєрґєй Козлов. Їжачок у тумані. 02.11.2007 Леонід Андрєєв. Ангелик. 3 оп., 3 оновлено; всього 9 оп. 23.10.2007 Алессандро Барікко. Новеченто. 23.10.2007 Дуґлас Адамс. Путівник по Галактиці для космотуристів. 23.10.2007 Гаррі Гаррісон. Білл - герой Галактики. 23.10.2007 Айзек Азімов. Марсіанський шлях. 23.10.2007 Колін Вілсон. Паразити свідомості. 23.10.2007 Аґата Крісті. Знахідка у бібліотеці. 23.10.2007 Аґата Крісті. Свідок обвинувачення. 23.10.2007 Аґата Крісті. Таємниця лорда Лістердейла. 23.10.2007 Аґата Крісті. Дельфійський оракул. 23.10.2007 Аґата Крісті. Крадіжка в готелі «Гранд-Метрополітен». 30.04.2007 Клер Вігфол. Коли втопилися оси. 16.01.2007 Умберто Еко. Ім'я рози. 14.01.2007 Роальд Дал. Чарлі і шоколадна фабрика. 27.12.2006 Калліст (Уер), єпископ Діоклійський. Внутрішнє Царства. Переклад І.Волосевич та ін.|Починаємо з фільму «Матриця» - The Matrix (1999) - з українським перекладом. Обговорення влаштуємо у вівторок 7 квітня о 14-00 на ТБ-7. Поясню чому ти тут. Тому, що ти щось зрозумів. Ти не можеш висловити це, але відчуваєш. Ти все життя відчував, що зі світом не все гаразд, дивна думка. Але її не відігнати, вона наче скалка в мозку не дає спокою. Це і привело тебе до мене. Матриця всюди, вона оточує нас. Навіть зараз вона з нами поруч. Ти бачиш її коли дивишся у вікно чи вмикаєш телевізор. Ти відчуваєш її коли працюєш, йдеш до церкви, коли сплачуєш податки. З народження у кайданах, які не відчуєш і не доторкнешся, у темниці для розуму. Час завжди грає проти нас. Ласкаво просимо в реальність. Доки матриця існує, нам вільними не бути. Матриця — це система, система - наш ворог. Проте, коли ти в ній — озирнись, кого ти бачиш? Бізнесменів, вчителів, адвокатів, робітників, звичайних людей, чий розум ми і рятуємо. Але доки ці люди є частиною системи, вони всі наші вороги. Ти повинен пам’ятати, що більшість не готова прийняти реальність, а багато настільки отруєні і так безнадійно залежні від системи, що будуть битися за неї. Кожний нерозбуджений нами — потенційний агент. Не пробуй зігнути ложку — це не можливо. Для початку треба зрозуміти головне — ложки не існує. Знаєш, це не ложка гнеться. Все омана. Справа в тобі. Що буде далі — вирішувати нам. Ідеї, запитання і пропозиції пишемо в коментарях. 1. Матриця - світ суцільної брехні, сформований паразитами. 2. Інформаційна система Диявол (бог-егрегор паразитів), як він тримає людей у рабстві і як від нього звільнитися. 3. Механізм втілення духовних сутностей у фізичному світі. 

я ти він вона 2019 „Фільм Я, ти, він, вона (2018) онлайн дивитися“ «я ти він вона дивитися онлайн»

Hors ligne

Pied de page des forums